Služby

Naše ambulance poskytuje širokou škálu chirurgických zákroků. Na zákrokovém sálku na poliklinice provádíme ambulantní zákroky , ve spolupráci s chirurgickým oddělením Nemocnice Strakonice a.s. operuji pacienty v celkové či jiné anestezii. Se vším komfortem, který nabízí péče jednoho konkrétního lékaře. Provedu Vás od přípravy k operaci / např. vyšetření kýly zobrazovacími metodami , pokud je to vhodné- např. CT vyšetření před ventrální kýlou atd./ objednání a vydání dokumentace, vlastní operací, další ambulantní péčí až po ukončení pracovní neschopnosti . Věnuji se zejména operacím kýl břišní stěny, včetně problematiky kýl v jizvě a recidivujícím kýlám. Moje zkušenost je dána vedením kýlního centra v nemocnici v Písku. Operace prováním laparoskopicky i klasickou otevřenou metodou.

Dále se ve spolupráci s praktickými lékaři starám o pacienty s diagnosami, které jsou operačně vyřešitelné. Např. při potížích se žlučníkem / žlučníkovými kameny, po zánětu žlučníku/. Dle potíží stav diagnostikujeme, zaléčíme, odoperujeme. Zajistíme pooperační péči.

Výše uvedené diagnosy jsou nejčastější, provádíme ale i další chirurgické zákroky patřící všeobecné chirurgii.

Důraz kladu hlavně na to, aby se k pacientovi dostaly informace ,které by měl znát a které sám potřebuje.

Ambulantní sféře patří:

Diagnostika a terapie úrazů měkkých tkání i skeletu.

Péče o operační rány i chronické defekty / mimo bércových vředů /, užití moderních přípravků vlhkého hojení.

Ošetření hnisavých ložisek všech lokalizací.

Odstranění cizích těles, rezistencí " boulí " v podkoží.

Odstranění znamének, bradavic a jiných kožních afekcí na doporučení kožního lékaře.

Specializovaná činnost v oboru chirurgie týkající se bolestí břicha, onemocnění konečníku, prsů, varixů dolních končetin / s doporučením praktického lékaře/.

Pomoc při uplatnění pojistek našich pacientů / vypsání formulářů, zajištění dokumentace/ .                        Konzultace

Možné po předchozí telefonické domluvě.

                        Operativa

Se zaměřením na základní laparoskopické výkony - tříselná kýla, žlučník, appendix , operace  kýl včetně recidivujících kýl v jizvách .

Ostatní výkony všeobecné chirurgie.